Strona archiwalna

aktualna www TUTAJ

 

SZUKAJ
SPRAWDZ EMAIL
portfolio portfolio pomoc pomoc kontakt kontakt

Popularność ulotek i folderów na rynku reklamy nie maleje pomimo dominującej roli Internetu. Nadal jest to skuteczna forma reklamy produktu lub marki.

Specyfika tego produktu wymaga szczególnych umiejętności projektanta grafiki jak i twórcy tekstów. Stosunkowo mała powierzchnia zmusza do pewnego minimalizmu w środkach wyrazu - jednocześnie jednak muszą one skutecznie dotrzeć do potencjalnego klienta. Inną przeszkodą jest ilość reklamy tego typu na rynku. Dlatego by odnieść sukces w tej formie reklamy potrzebne są nieszablonowe pomysły i wysoka jakość wykonania.
Agencja reklamowa idea4uou.eu specjalizuje sie w tej formie reklamy z doskonałymi rezultatami !

Ulotki

Ulotka jest najbardziej popularną formą reklamy poligraficznej. Ze względu na ilość i rodzaj formatów, zastosowana kolorystykę, systemy wykończenia (np. folia, lakier) oferta na ten produkt jest bardzo różnorodna.
Projektując ulotkę bierzemy pod uwagę szereg aspektów : ocenę grupy docelowej, działania i formy reklamy konkurencyjnych ofert w stosunku do naszego klienta.

Foldery

Folder reklamowy to rozbudowana  - jednocześnie bardziej prestiżowa - forma ulotki. Ze względu na objętość folder pozwala na przedstawienie większej ilości informacji o firmie i jej ofercie.

Gazetki

Jako element komunikacji firmy z klientami gazetka promocyjna jest kluczowym składnikiem działań marketingowych. Gazetki ze względu na niską cenę w porównaniu do innych narzędzi marketingowych (telewizja, outdoor) są bardzo atrakcyjne. Ponadto ze względu na swój kształt są w stanie przekazać znacznie więcej treści.

By gazetka promocyjna była skuteczna musi uwypuklać szczególnie atrakcyjne produkty z oferty. Około 20-30 % gazetki powinien stanowić (zależnie od branży) marketing firmy (loga, hasła reklamowe, konkursy, itp).
Idea4You proponuje Państwo nieszablonową produkcje gazetki promocyjnej, która pomoże w osiągnięciu sukcesu Państwa firmie.

Oferujemy pełną produkcję gazetki promocyjnej :

  • zdjęcia
  • projekt
  • druk

Zapraszamy do współpracy !

 

Skontaktuj się z nami lub zamów wizytę naszego handlowca.

 

Ulotka

PROJEKTY GRAFICZNE

Ulotka

PROJEKTY GRAFICZNE

Zobacz więcej naszych prac...
data dodania: 2010.08.22 02:21    data edycji: 2011.05.15 02:45