Strona archiwalna

aktualna www TUTAJ

 

SZUKAJ
SPRAWDZ EMAIL
portfolio portfolio pomoc pomoc kontakt kontakt

Coraz więcej klientów decyduje się na poważny biznes w sieci. Co prawda nie każdą branżę da się przekształcić w dobrze prosperujący e-biznes, lecz przemyślana realizacja projektu jest ku temu dobrym krokiem. Strony portalowe to nic innego jak bardzo rozbudowane strony WWW. Technologicznie, zawierają dużo więcej rozwiązań od mniej lub bardziej skomplikowanych stron internetowych. Wiele zastosowanych metod wręcz nie widać „gołym okiem”.

Przed uruchomieniem portalu internetowego, należy przewidzieć wszelkie potrzeby jego przyszłych klientów. Idealnym rozwiązaniem, które z powodzeniem stosujemy od wielu lat, jest stworzenie scenariusza i podzielenie go na etapy wdrażania. Zbudowanie dużego portalu wiąże się z dość sporymi kosztami. Aby je zmniejszyć uruchamiamy portal w 60-70%, które z reguły wystarczą aby produkt okazał się atrakcyjny. Kolejne, założone cele wdrażamy systematycznie unowocześniając nasz portal, pozwalając jednocześnie klientom powoli go poznawać. Tak wdrożona realizacja, nie tylko jest tańsza ale także atrakcyjniejsza dla jego czytelników. Uruchomienie serwisu z wszystkimi wykonanymi elementami często tworzy z niego dość skomplikowany produkt.


Realizacja

Budowa portalu internetowego to przedsięwzięcie wymagające zarówno specjalistycznej wiedzy jak i doświadczenia. Niezbędne jest również posiadanie zaawansowanych rozwiązań oraz możliwości ich modyfikacji i rozbudowy.

Produkowane przez nas portale internetowe  są oparte na systemach (do wyboru):


Agencja reklamowa idea4you.eu dysponując tymi wszystkimi elementami jest w stanie podjąć się realizacji dowolnej wielkości projektu portalu internetowego.


Przebieg realizacji:

  1. Analiza potrzeb klienta
  2. Analiza działań firm konkurencyjnych
  3. Projekt funkcjonalny
    1. wizualizacja
    2. dokumentacja (architektura informacji, założenia marketingowe)
  4. Prace programistyczne
  5. Implementacja


Portale internetowe - gotowe rozwiązania

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie wraz z biznes planem, czytaj więcej: Portale internetowe - gotowe rozwiązania

Informacje: projektowanie portali internetowych

Przykładowy cennik: cena za portal internetowy

Skontaktuj się z nami lub zamów wizytę naszego handlowca.Aktualne realizacje: portfolio stron wwwPrzykładowe realizacje:
    data edycji: 2014.08.26 00:18